^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1642468
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
555
950
8770
8282
2479
44410
1642468

16.27%
18.86%
3.25%
0.57%
0.78%
60.27%

Your IP:35.173.48.53

Gościmy online

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Rozstrzygnięcie IV Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania


Chcąc zachęcić dzieci i młodzież do czytania i podnoszenia kultury czytelniczej Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Rzeszowie, we współpracy z licznymi instytucjami kulturalnymi i medialnymi, organizuje od 2012 roku Podkarpacki Konkurs Pięknego Czytania.

ADIDAS

W roku 2015 patronat honorowy nad IV edycją konkursu objęli: Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Podkarpacki Kurator Oświaty, natomiast patronat medialny - Polskie Radio Rzeszów.

W I etapie szkolnym, który miał miejsce 13 stycznia 2015r. uczestniczyło 16 uczniów. Młodzież czytała fragmenty powieści Wiesława Myśliwskiego pt. „Kamień na kamieniu” a komisja, w skład której wchodziły: mgr Krystyna Kielar oraz mgr Marzena Baran, oceniała płynność i bezbłędność czytanego tekstu, prawidłową dykcję, intonację oraz ogólny wyraz artystyczny. Nagrody zdobyły  następujące osoby:

I miejsce – Sylwia Wilczak

II miejsce ex aequo: Gabriela Machowska; Natalia Bijoś; Martyna Ryś

III miejsce ex aequo: Albert Basiura; Dominik Polewka

W dniach 11-25 marca 2015 roku odbył się II etap międzyszkolny IV Podkarpackiego Konkursu Pięknego Czytania. Udział w nim wzięło 187 uczniów, z 67 miejscowości, ze 143 szkół województwa ze wszystkich etapów kształcenia. Zespół Szkół w Tyczynie reprezentowała Sylwia Wilczak, uczennica kl. 3A, która w studio nagraniowym Polskiego Radia Rzeszów zaprezentowała wybrany fragment powieści oraz uzyskała pamiątkowy dyplom uczestnictwa w wydarzeniu kulturalnym.  

Marzena Baran

Image22.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
lipiec 2020
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.