^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1187072
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
237
522
3921
3921
13655
17737
1187072

21.47%
14.65%
3.67%
0.69%
0.40%
59.12%

Your IP:18.212.83.37

Gościmy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Konkurs literacki rozstrzygnięty!


Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich przypada 23 kwietnia. Pomysł święta pochodzi z Katalonii, gdzie w 1926 roku  zainicjował je wydawca Vicente Clavel Andres.

23 kwietnia uroczyście obchodzony jest dzień  patrona Katalonii, Świętego Jerzego. W tym dniu kobiety obdarowywano czerwonymi różami, mającymi symbolizować krew smoka pokonanego przez Św. Jerzego, a  z czasem kobiety zaczęły obdarowywać mężczyzn podarunkami w postaci książek.

23 kwietnia to również symboliczna data dla literatury światowej. W tym dniu w 1616 r. zmarli Miguel de Cervantes, William Shakespeare i Inca Garcilaso de la Vega . W 1995 roku UNESCO zapisało tę datę jako Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich.

Z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskichna całym świecie podejmowane są różne inicjatywy, które służą  promocji czytelnictwa oraz ochrony praw autorskich. Młodzież ZS w Tyczynie uczciła to międzynarodowe święto wykazując się wiedzą z zakresu budowy i historii książki oraz znajomością współczesnej literatury polskiej. Podczas spotkania z bibliotekarzem uczniowie wysłuchali krótkiej prelekcji na temat praw autorskich oraz ochrony własności intelektualnej. W ostatniej części konkursu uczestnicy odpowiedzieli na kilka pytań dotyczących praw i obowiązków twórcy.

W konkursie wzięło udział 18 uczniów z I i II klas. Zwycięzcami okazali się:

I miejsce: Klaudia Koczaj  2A; Anna Panek 2B

II miejsce - Wiktoria Kolasa 2A

III miejsce – Gabriela Machowska 2A

Marzena Baran

DSC02865.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
maj 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.