^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1187041
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
206
522
3921
3921
13624
17737
1187041

21.47%
14.65%
3.67%
0.69%
0.40%
59.12%

Your IP:18.212.83.37

Gościmy online

Odwiedza nas 30 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Zajęcia w Oddziale Prewencji Policji

        20 maja uczniowie klasy pierwszej wzięli udział w zajęciach zorganizowanych w Oddziale Prewencji Policji. Podczas wizyty mieli okazję zapoznać się ze specyfiką pracy policjantów z tej jednostki, obejrzeć sprzęt z którego korzystają podczas wykonywania zadań oraz wczuć się w rolę zakładając pełne wyposażenie.

Uczniowie spotkali się również z policjantami z Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego, którzy opowiadali o swojej pracy. Funkcjonariusze przygotowali pokaz broni palnej oraz samochodów znajdujących się na wyposażeniu rzeszowskiej Policji.  

        Druga część zajęć odbyła się w sali wykładowej. Najpierw uczniowie uczestniczyli w warsztatach przygotowanych przez pracowników Laboratorium Kryminalistycznego Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, w czasie których zapoznali się z zadaniami realizowanymi przez tę instytucję oraz metodami i technikami stosowanymi  przez nich w codziennej pracy. Później przedstawiciel Sekcji Doboru Kadr i Szkolenia KWP omawiał zasady przyjęć do Policji oraz odpowiadał na pytania dotyczące pracy w Policji. Uczniowie zostali szczegółowo zapoznani z kolejnymi etapami, które musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji, dowiedzieli się, jak wyglądają poszczególne testy (wiedzy, sprawności, multiselect), jak zdobyć dodatkowe punkty (oprócz tych uzyskanych za ukończenie NASZEJ szkoły) i czego unikać, żeby uniknąć dyskwalifikacji.

        Wielu uczestników zajęć opuszczało obiekty Oddziałów Prewencji z przekonaniem, że na pewno tu wrócą – już jako policjanci.

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
maj 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.