^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1187099
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
264
522
3921
3921
13682
17737
1187099

21.47%
14.65%
3.67%
0.69%
0.40%
59.12%

Your IP:18.212.83.37

Gościmy online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wyjazd na zajęcia do Szkoły Policji w Katowicach


9 czerwca uczniowie klasy pierwszej uczestniczyli w specjalnych zajęciach przygotowanych dla nich przez Szkołę Policji w Katowicach. Jesteśmy jedną z tylko kilku szkół w Polsce, której uczniowie mają możliwość zobaczyć, jak szkolą się policjanci na kursie podstawowym zanim rozpoczną pracę w Policji.

W czasie wizyty przyglądaliśmy się zajęciom teoretycznym i praktycznym uczestników kursu oraz realizowaliśmy przygotowany dla nas program. Obejmował on zajęcia z kryminalistyki, uzbrojenia Policji, pomocy przedmedycznej, ruchu drogowego i interwencji policyjnych. Uczniowie zapoznali się z obiektami Szkoły Policji, obejrzeli specjalistyczne pracownie oraz jedno z nielicznych w całej Europie - „miasteczko policyjne”.

W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w Krakowie. Tam, podzieleni na grupy, uczniowie realizowali specjalne zadanie – prawie detektywistyczne.

Image9.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
maj 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.