^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1296033
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
248
482
730
6541
21757
31470
1296033

19.77%
17.10%
3.53%
0.66%
0.42%
58.52%

Your IP:3.231.228.109

Gościmy online

Odwiedza nas 3 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wyjazd do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie

Uczniowie naszego liceum mają możliwość wyjazdu na zajęcia do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie w celu zapoznania się z funkcjonowaniem jedynej tego typu uczelni
w Polsce. W czasie pobytu w Szczytnie uczestnicy wycieczki biorą udział
w zajęciach prowadzonych przez wykładowców WSPol oraz zwiedzają specjalistyczne pracownie,
w których szkolą się policjanci. W programie ostatniego z wyjazdu znalazła się m. in. prezentacja symulatora działań Policji w sytuacjach kryzysowych,
a uczniowie mogli spróbować samodzielnie dowodzić wirtualnymi oddziałami Policji zabezpieczającymi Stadion Narodowy w Warszawie. Uczestnicy wyjazdu brali również udział w zajęciach w Policyjnym Centrum Analityczno – Badawczym (pracownia antynarkotykowa, pracownia analizy strategicznej, pracownia analizy kryminalnej i pracownia ds. zwalczania cyberprzestępczości). Zajęcia teoretyczne uzupełniły pokazy na strzelnicy
i basenie oraz ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy.

W zależności od pory roku wyjazd do Szczytna łączymy ze zwiedzaniem Mazur, Trójmiasta lub Warszawy. 

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 246 dni
październik 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.