^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1299757
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
162
3309
4454
6541
25481
31470
1299757

19.73%
17.30%
3.52%
0.66%
0.42%
58.38%

Your IP:3.209.80.87

Gościmy online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Uczniowie LO w Tyczynie w Podkarpackiej Izbie Pamięci Służb Policyjnych w Krośnie


Uczniowie LO w Tyczynie biorący udział w konkursie Policjanci w służbie historii odwiedzili 18 maja Podkarpacką Izbę Pamięci Służb Policyjnych mieszczącą się w Komendzie Miejskiej Policji w Krośnie. Wyjazd do Krosna okazał się jednocześnie podróżą w czasie – znaleźliśmy się wśród setek eksponatów z czasów II Rzeczypospolitej obrazujących funkcjonowanie Policji Państwowej.

Naszym przewodnikiem w wędrówce w przeszłość była należąca do Krośnieńskiej Grupy Rekonstrukcji Historycznej Policji Państwowej mł. asp. Beata Raus w mundurze policjantki z okresu międzywojennego. Słuchając opowieści o życiu i służbie funkcjonariuszy Policji Państwowej oglądaliśmy zgromadzone dokumenty i zdjęcia – ostatni ślad po tamtych ludziach i tamtej epoce.

Dziękujemy funkcjonariuszom Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Krośnie za możliwość zwiedzenia tego szczególnego miejsca. 
Dziękujemy mł. asp. dr. Marcinowi Dziubakowi z Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Rzeszowie za organizację wyjazdu.

 

 

Image24.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 244 dni
październik 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.