^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1266858
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
5482
436
15186
4741
24052
18592
1266858

20.14%
16.00%
3.58%
0.67%
0.39%
59.22%

Your IP:3.227.233.55

Gościmy online

Odwiedza nas 243 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Rekolekcje 2018 – ewangelizacja szkolna w formie rapu

     MUODE KOTY są bardzo młodą grupą raperów na chrześcijańskiej scenie, w skład który wchodzi: Michał, Dominik, Jakub i Fabian. Od 2016 roku prowadzą różne akcje ewangelizacyjne w tym również szkolne rekolekcje wzdłuż i wszerz Polski. Po wydaniu debiutanckiego krążka „Impuls" w roku 2017 nie spoczęli na laurach ale zapowiadają wiosenną kolekcję utworów. Mają niezwykły talent, by porywać młodych ludzi dla Chrystusa.

     Podjęli się tego trudnego zadania, by iść pod prąd i głosić, że Bóg ciągle jest młody i ma konkretną ofertę dla każdego człowieka. Poprzez rap wielbią Boga, pokazując, że nie wyobrażają sobie bez Niego życia. W życiu osobistym zaliczyli sporo zakrętów, na szczęście wyszli z nich zwycięską ręką Opatrzności. W poniedziałek i wtorek (5 i 6 marca 2018) spotkali się z młodzieżą licealną w kościele parafialnym w Tyczynie a następnego dnia na Sali gimnastycznej w budynku byłego gimnazjum. W ostatni dzień chrześcijańskich raperów wsparł ks. Rafał Igielski, który aktualnie pracuje w parafii Świętego Ducha w Mielcu. Grupa muzyczna prowadziła bardzo ciekawe warsztaty ewangelizacyjne w formie prezentacji multimedialnej, licznych świadectw oraz rapowania, które myślę, że na długo pozostaną w pamięci i w sercach naszych uczniów.

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 276 dni
wrzesień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.