^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1235530
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
183
626
2550
3979
11316
17533
1235530

20.64%
15.30%
3.63%
0.67%
0.40%
59.36%

Your IP:3.83.192.109

Gościmy online

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Rzeszów – śladami historii

   Korzystając z pięknej wiosennej pogody udaliśmy się z klasą 2a na spacer po Rzeszowie. Pomysł, co tu dużo mówić, trochę dziwny, bo przecież wszyscy znają to miasto. A może tylko tak się nam wydaje? Może znamy Rzeszów takim, jaki jest nam dzisiaj potrzebny – miasto urzędów, szkół, szpitali, no i oczywiście – galerii handlowych.

   Co wiemy o powstaniu miasta, o jego mieszkańcach i zabytkach? To właśnie było pytanie, na które szukaliśmy odpowiedzi wędrując ulicami Rzeszowa, porównując dawne plany ze współczesnym układem urbanistycznym, poznając ważne miejsca i ich losy. Spacer był okazją do przypomnienia okoliczności lokacji miasta i jego roli w kolejnych epokach, zarówno tych dla miasta dobrych, jak i trudnych. Trasa naszej wędrówki wiodła szlakiem zabytków architektury i śladem dawnego życia mieszkańców miasta.
   Mam nadzieję, że ten spacer będzie dla jego uczestników początkiem dłuższej wędrówki – wędrówki po lokalnej historii i miejscach niedalekich, a tylko pozornie znanych.

Małgorzata Sochacka

Image27.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 62 dni
sierpień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.