^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1168952
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
447
341
3081
3081
13272
21782
1168952

21.80%
14.37%
3.67%
0.69%
0.40%
59.07%

Your IP:3.88.161.108

Gościmy online

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Uczniowie klasy 2a w Urzędzie Marszałkowskim

   26 marca uczniowie z klasy 2a uczestniczyli w otwarciu wystawy „Policja w służbie Niepodległej” w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie. To wydarzenie było kolejną już dla nas formą upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza obecność na tej uroczystości związana była również z patronatem, jaki nad klasami policyjnymi sprawuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

   Uczniowie wzięli również udział w sesji Sejmiku Województwa Podkarpackiego, a o funkcjonowaniu tej instytucji opowiedzieli im przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego – Jerzy Cypryś oraz Izabela Fac z Kancelarii Sejmiku. Ta nietypowa lekcja wiedzy o społeczeństwie ważna była także ze względu na tematykę obrad. Pierwsze wystąpienie nawiązywało do obchodzonego 24 marca Narodowego Dnia Pamięci Polaków ratujących Żydów ustanowionego w rocznicę tragedii rodziny Ulmów z Markowej, zamordowanej przez Niemców za ukrywanie Żydów. Kolejny punkt obrad dotyczył problemu bezrobocia w województwie podkarpackim – prezentacja przedstawiona przez dyrektora Wojewódzkiego Urzędu Pracy zawierała bardzo wiele ważnych i ciekawych informacji dotyczących rynku pracy w regionie, szczególnie istotnych dla młodych ludzi, przed którymi trudne decyzje dotyczące wyboru zawodu.

Małgorzata Sochacka

Image34.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 60 dni
kwiecień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.