^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1169891
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
52
368
1386
3081
14211
21782
1169891

21.78%
14.39%
3.67%
0.69%
0.40%
59.08%

Your IP:3.80.128.196

Gościmy online

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wolontariusze z Algierii i Kazachstanu w Zespole Szkół w Tyczynie

     

W dniach 12-16 marca 2018r. w Zespole Szkół w Tyczynie gościliśmy wolontariuszy z Algierii i Kazachstanu, którzy przyjechali do Polski w ramach projektu edukacyjnego Next Step organizowanego przez AIESEC Polska. Nasi goście, Fella i Abay, zabrali nas na wirtualne wycieczki po swoich krajach, które przybliżyły uczniom kulturę, zwyczaje, tradycje oraz problemy społeczne dotyczące Algierii i Kazachstanu, jak również wzbogaciły ich wiedzę z zakresu historii i geografii tych obszarów.

Była to również świetna okazja, aby podszlifować język angielski, zwiększyć efektywność nauki i przełamać bariery językowe oraz praktycznie zweryfikować poziom znajomości języka obcego. Dzięki tym spotkaniom nasi uczniowie z pewnością zdobyli nowe i ciekawe doświadczenie. Mieli możliwość, m.in. poznać kilka zwrotów w językach naszych gości, czy przymierzyć tradycyjne stroje z ich krajów. Nasi wolontariusze także mieli okazję poznać elementy naszej polskiej kultury, odwiedzając m.in. Centrum Dziedzictwa Kulturowego i Informacji Turystycznej w Tyczynie, rzeszowski rynek oraz zamek w Łańcucie.

DSC02933.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 57 dni
kwiecień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.