^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1216443
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
119
440
965
4113
9762
16407
1216443

20.96%
15.15%
3.65%
0.68%
0.40%
59.17%

Your IP:54.161.118.57

Gościmy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Sukces uczennicy Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie

    W bieżącym roku przeżywamy 100- lecie Odzyskania Niepodległości. Z tego tytułu odbywają się liczne spotkania, sesje naukowe, konferencje. W uroczystości włączają się również szkoły poprzez udział w konkursach historycznych. Jednym z takich konkursów, w którym wzięła udział młodzież z naszej szkoły był konkurs, zorganizowany przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty, przy współpracy Szkoły Podstawowej w Tyczynie oraz Burmistrza Tyczyna „A jak ciebie kto zapyta… ludzie, miejsca, wydarzenia okresu walk o Niepodległą na Podkarpaciu w latach 1914-1922.”

Celem konkursu było zainteresowanie dzieci i młodzieży historią Polski i regionu poprzez zachęcenie do kwerend historycznych i poszukiwań w swoim najbliższym otoczeniu różnych miejsc, obiektów czy pamiątek związanych z odzyskaniem niepodległości po latach zaborów, które już zostały upamiętnione lub czekają na odkrycie i upamiętnienie, przybliżenie postaci i wydarzeń z tego okresu. Konkurs był jednym z elementów cyklu spotkań, konferencji oraz Ogólnopolskiej Konferencji podsumowującej To jest moja matka, ta ziemia, której głównym organizatorem była Pani Halina Szydełko – poseł na Sejm RP oraz Akcja Katolicka Diecezji Rzeszowskiej.


Konkurs składał się z trzech kategorii:

 • plastycznej- projekt medalu, znaczka pocztowego przedstawiającego bohatera,
 • literackiej – ukazującej sylwetkę bohatera, bądź plan wycieczki po miejscach pamięci
 • prezentacji multimedialnej - na temat osoby, miejsca lub wydarzenia związanego z walką o Niepodległą na Podkarpaciu.


   Miło nam poinformować, że w kategorii prezentacji multimedialnej, w grupie szkół ponadgimnazjalnych I miejsce zdobyła Anna Wilk uczennica kl 1a, Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie. Ania wykonała prezentację przedstawiającą sylwetki 22 strzelców budzi wojskich. Praca miała bardzo duży walor historyczny, oparta została na bogatych źródłach historycznych; zdjęcia, dokumenty oraz szczegółowe opisy.


   26 maja br., w trakcie Ogólnopolskiej Konferencji podsumowującej To jest moja matka, ta ziemia, która odbyła się w hakli G2A Arena w Jasionce, Ania Wilk odebrała z rąk organizatorów konkursu nagrodę oraz okolicznościowy dyplom.

 Serdecznie gratulujemy.


Krzysztof Hajduk

Image9.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
lipiec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.