^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1216466
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
142
440
988
4113
9785
16407
1216466

20.96%
15.15%
3.65%
0.68%
0.40%
59.17%

Your IP:54.161.118.57

Gościmy online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

EKOWEEKEND – czyli jak połączyć przyjemne z pożytecznym

       22 kwietnia 2018 roku uczniowie LO w Tyczynie uczestniczyli w akcji ekologicznej organizowanej przez Nadleśnictwo Głogów Młp. polegającej na sprzątaniu terenów leśnych. Do udziału w tym przedsięwzięciu zaprosił nas Waldemar Kuźniar, komendant Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji im. 20 Pułku Ułanów. Przemierzając Bór Głogowski nie mogliśmy uwierzyć, jak ogromna jest pomysłowość ludzi w niszczeniu i zaśmiecaniu otaczającego ich środowiska.

W ciągu kilku godzin zebraliśmy kilkadziesiąt worków śmieci, nie licząc innych odpadów (opony, sprzęt AGD, materiały budowlane). Po ciężkiej pracy była okazja do relaksu na końskim grzbiecie i przy ognisku.

      Bardzo dziękuję uczniom klasy 2a i 2b za udział w tej akcji społecznej i poświęcenie pięknej, słonecznej niedzieli na zrobienie czegoś dla innych. 

W Ekoweekendzie uczestniczyli: Dominika Cyrnek, Aleksandra Dziobak, Justyna Karnasiewicz, Anna Pustelniak, Karol Bachórz, Paweł Bomba, Dominik Furman, Sebastian Maciołek i Jakub Migut.

Małgorzata Sochacka

 

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
lipiec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.