^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1234390
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
316
464
1410
3979
10176
17533
1234390

20.66%
15.28%
3.63%
0.67%
0.40%
59.36%

Your IP:18.206.13.39

Gościmy online

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

OBCHODY 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI W LO W TYCZYNIE

     8 listopada w Liceum Ogólnokształcącym w Tyczynie odbyła się uroczystość poświęcona 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. O godzinie 18.00 rozpoczęła się nasza podróż w przeszłość, w której towarzyszyli nam zaproszeni goście. Byli wśród nich m.in. Wicestarosta Rzeszowski Marek Sitarz, Burmistrz Tyczyna Janusz Skotnicki, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Tyczynie Zofia Międlar-Mruk, Dyrektor Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Tyczynie Alicja Kustra.

      W spotkaniu wzięło również udział wielu rodziców naszych uczniów. Wszystkich uczestników wieczornego spotkania z historią powitała Dyrektor Zespołu Szkół w Tyczynie Dorota Tarańska-Klęsk zapraszając do wspólnego świętowania. Na ten wyjątkowy, listopadowy wieczór uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Tyczynie przygotowali program artystyczny łączący w sobie lekcję historii i spotkanie z literaturą i muzyką z czasów II Rzeczpospolitej. Scenariusz spotkania składał się – jakżeby inaczej – ze 100 elementów. Przypomnieliśmy wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości, poezją i prozą nawiązaliśmy do tamtych czasów. Pałacowe wnętrza rozświetlone blaskiem świec wypełnił wspólny śpiew pieśni patriotycznych i piosenek legionowych. Uczestnicy spotkania mogli także obejrzeć wystawę „Młodzi dla Niepodległej”. Spotkanie zakończył koncert Michała Wójciaka – muzyka obdarzonego niesamowitym wokalem, bieszczadzkiego bluesmana, który swoim występem stworzył klimat refleksji i zadumy nad upływającym czasem i potrzebą zatrzymania w pamięci ważnych w życiu chwil.

DSC02865.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 60 dni
sierpień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.