^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1235622
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
275
626
2642
3979
11408
17533
1235622

20.64%
15.30%
3.63%
0.67%
0.40%
59.36%

Your IP:3.83.192.109

Gościmy online

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Inauguracja w Zespole Szkół w Tyczynie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – profilaktycznej pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”

2 kwietnia 2019r. odbyła się w Zespole Szkół w Tyczynie wojewódzka inauguracja kampanii edukacyjno – profilaktycznej pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Koordynatorem tego wydarzenia była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Hasło kampanii to: „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Ta ogólnopolska kampania, która rusza we wszystkich jednostkach Policji organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.

W związku z tą inicjatywą gościliśmy w naszej szkole funkcjonariuszy Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, na czele z Naczelnikiem tego wydziału mł. insp. Piotrem Kluzem. Zajęcia prowadził asp. Jerzy Ossoliński, który na wstępie przedstawił ideę kampanii – zwiększenie świadomości młodzieży na temat zagrożeń związanych z zażywaniem narkotyków, dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych. Pan aspirant mówił szczegółowo o zdrowotnych, prawnych i społecznych konsekwencjach uzależnień. Podczas zajęć został zaprezentowany m.in. profilaktyczny spot filmowy, nakręcony przez uczniów naszej szkoły, nawiązujący treścią do tytułu kampanii i przeprowadzonych warsztatów.

Uczestnikami zajęć byli uczniowie Zespołu Szkół w Tyczynie, a także gościnnie młodzież 3 klasy Gimnazjum oraz 8 klasy Szkoły Podstawowej w Tyczynie wraz z nauczycielami.

Image17.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 62 dni
sierpień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.