^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1646582
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
328
821
2872
10012
6593
44410
1646582

16.23%
18.85%
3.25%
0.57%
0.78%
60.32%

Your IP:3.235.74.77

Gościmy online

Odwiedza nas 25 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

W poszukiwaniu słońca ...

 

Deszczowy maj – to brzmi fatalnie. Co z tym zrobić? Szukać słońca gdzieś daleko od Podkarpacia, może nawet na drugim krańcu Polski ...
I tak właśnie zrobiliśmy. W pogoni za prawdziwą wiosenną pogodą dotarliśmy aż do Trójmiasta. Morze, plaża ...
To już prawie wakacje, więc program wycieczki łączył wypoczynek ze zwiedzaniem: Gdańsk, Gdynia, Sopot ...
Gdzie byliśmy? W dwóch świetnych, nowoczesnych, multimedialnych muzeach: w Muzeum II Wojny w Gdańsku i w Muzeum Emigracji w Gdyni. Spacerowaliśmy po starym Gdańsku chłonąc jego niepowtarzalną atmosferę i podziwiając wspaniałe zabytki. Trochę na piechotę, trochę SKM-ką, trochę statkiem ... Przemierzyliśmy – chyba dosłownie – Gdynię: od Skweru Kościuszki z „Błyskawicą” i „Darem Pomorza” do portu morskiego. I sopockie molo, i sopocką plażę – dosyć szybko – uciekając przed łabędziami.
Znaleźliśmy słońce ... i parę wolnych od nauki dni. Czyli cel zrealizowany :)

Małgorzata Sochacka

Image11.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
lipiec 2020
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.