^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1646526
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
272
821
2816
10012
6537
44410
1646526

16.23%
18.85%
3.25%
0.57%
0.78%
60.32%

Your IP:3.235.74.77

Gościmy online

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

     5 i 6 czerwca uczniowie z klasy 1A odwiedzali ciekawe miejsca Gór Świętokrzyskich. Rozpoczęliśmy od zwiedzania ruin zamku w Chęcinach. Z wieży podziwialiśmy piękną okolicę. Drugim przystankiem był Oblęgorek i muzeum Henryka Sienkiewicza. W urokliwym pałacyku widzieliśmy liczne pamiątki po wielkim pisarzu. Następnie wstąpiliśmy do Bartka (chodzi oczywiście o Dąb Bartek w Zagnańsku).
I ruszyliśmy (z niespodziewanym krótkim postojem na kieleckim torze wyścigowym !!!) do Kielc, gdzie spacerowaliśmy w kamieniołomie Kadzielnia i w centrum miasta. Na chwilkę przysiedliśmy obok dzika.
W drodze na nocleg zaglądnęliśmy jeszcze do Szklanego Domu i dworku Żeromskiego w Ciekotach.

     W Bodzentynie, gdzie nocowaliśmy, obejrzeliśmy zabytkowy kościół i ruiny zamku. Drugiego dnia, po przywitaniu się z Emerykiem – świętokrzyskim pielgrzymem w Nowej Słupi, ,,wspięliśmy się”(!!!) w towarzystwie komarów Drogą Królewską na Święty Krzyż. Tam zwiedziliśmy Bazylikę Świętego Krzyża. Wpadliśmy też na chwilkę do krypty odwiedzić hetmana Wiśniowieckiego. Kolejnym punktem wycieczki były gołoborza w Świętokrzyskim Parku Narodowym. Na koniec oglądaliśmy ruiny zamku Krzyżtopór w miejscowości Ujazd. Podczas wycieczki towarzyszyła nam sympatyczna pani przewodnik, która przekazała nam wiele interesujących informacji.

Image11.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
lipiec 2020
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.