^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1646620
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
366
821
2910
10012
6631
44410
1646620

16.23%
18.85%
3.25%
0.57%
0.78%
60.32%

Your IP:3.235.74.77

Gościmy online

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

      Tradycyjnie na początku września odbywają się pielgrzymki klas maturalnych. Uczniowie klasy 3a pod opieką ks. Łukasza i pani Eweliny Radion uczestniczyli w dniu skupienia w Częstochowie dla młodzieży diecezji rzeszowskiej ze szkół powiatów rzeszowskigo, ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego. Młodzi wysłuchali konferencji prowadzonej przez ks. Michała Domasika i wzięli udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski oraz modlitwie różańcowowej. Wypraszali dla siebie pomyślność w egzaminie dojrzałości oraz prosili o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej.

Image9.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
lipiec 2020
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.