^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Edukacja ogólnopolicyjna

Odwiedziło nas

1150018
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
190
416
1987
4173
16120
24425
1150018

22.15%
14.11%
3.68%
0.69%
0.40%
58.97%

Your IP:107.23.176.162

Gościmy online

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476 Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

OLIMPIADA TEOLOGII KATOLICKIEJ

Dnia 27.02.2019 r. w Instytucie Teologiczno – Pastoralnym w Rzeszowie odbył się etap diecezjalny Olimpiady Teologii Katolickiej. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 1a - Amelia Kyc i Renata Panek. Tematem tegorocznych zmagań był: "Święty Jacek - wzór ewangelizacji". Komisji przewodniczył ks. dr Marek Winiarski, Dyrektor Wydziału Katechetycznego. Członkami komisji byli pani Joanna Kocór, siostra Dominika Panek i ks. Łukasz Ślęczka. 

W drugim etapie wzięło udział 49 uczniów reprezentujących  21 szkół ponadgimnazjalnych z terenu diecezji rzeszowskiej. Komisja po sprawdzeniu prac zakwalifikowała na etap ogólnopolski trzech olimpijczyków, którzy będą reprezentowali naszą diecezję na finale Ogólnopolskiej Teologii Katolickiej w Opolu w dniach 28-30 marca.

KLASA 1A W FILHARMONII PODKARPACKIEJ

28 lutego (akurat w tradycyjny ,,tłusty czwartek”) doświadczyliśmy duchowej uczty wysłuchując koncertu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Podkarpackiej pod batutą Łukasza Wódeckiego. Na fortepianie grał Waldemar Malicki. W programie znalazły się utwory George'a Gershwina, jednego z najpopularniejszych kompozytorów XX, który dokonał syntezy muzyki rozrywkowej, jazzowej i symfonicznej. W miłej atmosferze sali koncertowej, z widokiem na panoramę rozświetlonego Nowego Jorku, wybrzmiał ,,nowojorski romantyzm” Koncertu fortepianowego. Następnie wykonane zostały utwory mistrza argentyńskiego tanga Astora Piazzolli, który tworząc w Nowym Jorku wypracował swój własny styl muzyki. I właśnie w tym jego niepowtarzalnym stylu wysłuchaliśmy m.in. walca Fryderyka Szopena. Podziwialiśmy także kunszt pana Malickiego oraz grę muzyków Orkiestry, w tym profesorów uczących naszego kolegę Patryka gry na trąbce.

SZKOLNY KONKURS WIEDZY O BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

7 lutego 2019 r. w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o brytyjskiej rodzinie królewskiej. Celem konkursu było sprawdzenie wiedzy uczniów związanej z tym tematem, zachęcenie ich do samodzielnego zdobywania wiedzy o Wielkiej Brytanii, jej historii, kulturze, geografii, zwyczajach, wzbudzenie zainteresowania językiem angielskim oraz umożliwienie młodzieży sprawdzenia własnej wiedzy zdobytej na lekcjach języka angielskiego, zajęciach pozalekcyjnych i innych przedmiotach.

Czytaj więcej...

PODSUMOWANIE I SEMESTRU

08.02.2019 r. pani Dyrektor Dorota Tarańska-Klęsk wraz z wychowawcami oraz nauczycielami wyróżniła uczniów za szczególne osiągnięcia w I semestrze 2018/2019 roku. Serdecznie gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

Warsztaty historyczne w Instytucie Pamięci Narodowej w Rzeszowie

     27 lutego dwudziestu uczniów klas pierwszych i drugich wzięło udział w warsztatach historycznych „Policja Państwowa II Rzeczpospolitej" zorganizowanych przez rzeszowski oddział IPN oraz Komendę Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Tematyka zajęć nawiązywała do obchodzonej w tym roku 100 rocznicy utworzenia Policji Państwowej, a ich uczestnicy mogli zapoznać się z okolicznościami powstania Policji oraz jej strukturą organizacyjną i zadaniami w międzywojennej Polsce. Wykłady na ten temat przedstawili naczelnik Wydziału Komunikacji Społecznej KWP w Rzeszowie, mł. insp. dr Mariusz Skiba oraz podkom. dr Marcin Dziubak. Uczniowie, dzięki przedstawionym prezentacjom, obejrzeli wiele źródeł historycznych nawiązujących do tamtych wydarzeń, mogli także zobaczyć mundur i uzbrojenie policjanta z czasów II Rzeczypospolitej.

Czytaj więcej...

DSC02865.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 91 dni
marzec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.