^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1316914
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
295
1291
2685
7440
11044
31594
1316914

19.51%
17.44%
3.49%
0.66%
0.71%
58.18%

Your IP:3.231.226.211

Gościmy online

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476 Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

Święto Niepodległości

W dniu 8 listopada 2019 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Tyczynie miały miejsce szkolne obchody Święta Niepodległości. Pierwsza część uroczystości – przedpołudniowa, była skierowana do uczniów, na drugą – wieczorną, zostali zaproszeni rodzice. Oba spotkania rozpoczęło wystąpienie Pani Dyrektor Doroty Tarańskiej- Klęsk, która przypomniała ważne wydarzenia związane z odzyskaniem przez Polskę niepodległości oraz przywołała pamięć bohaterów walk o wolność. Uczniowie odśpiewali cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego włączając się tym samym w ogólnopolską akcję MEN „Hymn dla Niepodległej”. W dalszej części uroczystości zgromadzeni wysłuchali przygotowanej przez uczniów części artystycznej. Młodzież LO słowem i muzyką zaprosiła uczestników spotkań do jesiennego spaceru: od listopada 1918 do września 1939 roku. Zaduma i refleksja towarzyszyły wierszom i piosenkom, które nawiązywały do ważnych wydarzeń w dziejach II Rzeczpospolitej. Na zakończenie uczniowie biorący w ubiegłym roku szkolnym udział w ogólnopolskich konkursach historycznych przypomnieli swoje sukcesy oraz zaprezentowali filmy, które były podsumowaniem ich osiągnięć.

Małgorzata Sochacka

 

Image4.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 223 dni
listopad 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.