^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

top 2

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1643387
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
667
807
9689
8282
3398
44410
1643387

16.26%
18.85%
3.25%
0.57%
0.78%
60.29%

Your IP:18.232.186.117

Gościmy online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Pierwsze zajęcia w ramach projektu ,,Klasa penitencjarna”

     25 września uczniowie klas drugich oraz pierwszych d i c uczestniczyli w zajęciach inaugurujących cykl spotkań z funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Rzeszowie w ramach realizowanego przez szkołę wspólnie z ZK projektu ,,Klasa penitencjarna". Młodzież poznała istotę i zasady funkcjonowania Służby Więziennej oraz jej zadania w oparciu o Ustawę o służbie więziennej, a następnie historię więziennictwa i współczesność. Uczniowie obejrzeli tematyczny film i prezentację oraz wystawę zatytułowaną ,,100 - lecie polskiego więziennictwa". Zajęcia teoretyczne prowadzili funkcjonariusze Zakładu Karnego w Rzeszowie kpt. Maciej Słysz i kpt. Szymon Adamski. W ramach zajęć praktycznych ćwiczono musztrę i przygotowanie ceremoniału uroczystości szkolnych. Szkolenie w galowym mundurze prowadził st. sierż. Dariusz Pociask, który reprezentuje Służbę Więzienną w poczcie sztandarowym podczas uroczystości państwowych w Warszawie. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie co miesiąc. Następne spotkanie zaplanowano na 23 października, tym razem w Zakładzie Karnym w Rzeszowie.

adidas
Image22.jpg

filmy o szkole

Do wakacji pozostało
lipiec 2020
ponwtośroczwpiąsobnie
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.