^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Rozwiń Skrzydła

Reforma edukacji

Odwiedziło nas

1102487
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
472
616
4274
7647
14679
24981
1102487

23.08%
13.06%
3.76%
0.71%
0.29%
59.10%

Your IP:34.203.245.76

Gościmy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Szkolne Koło Caritas

Szkolne Koło Caritas działa w naszej szkole już kilka lat. Uczniowie pomagają jako wolontariusze w różnych akcjach charytatywnych, opiekuńczych, tam, gdzie nasza pomoc jest potrzebna.

Co roku uczniowie naszej szkoły biorą udział w zbiórkach żywności i środków czystości w sklepie „Biedronka” w Tyczynie na rzecz Rzeszowskiego Oddziału Caritas oraz dla Banku Żywności. Co roku również uczestniczymy 1 listopada w kweście na Cmentarzu Parafialnym w Tyczynie zbierając datki do puszek dla Towarzystwa im. Brata Alberta w Rzeszowie.

Oprócz tego do naszego kalendarza na stałe weszło już organizowanie przez poszczególne klasy paczek mikołajowych dla dzieci niepełnosprawnych, z rodzin ubogich czy wielodzietnych. Współpracujemy z siostrami Dominikankami, które pomagają nam docierać do potrzebujących dzieci. Odwiedzamy naszych małych znajomych w ich domach w okresie Świąt Bożego narodzenia. Przyznać należy, że miło patrzeć, jak dzieci rozrywają opakowania na prezentach i oglądają swoje skarby.

                Ponadto w październiku zawsze staramy się uczcić Dzień Papieski organizując akademię, a dodatkowo rozprowadzamy kremówki, z których dochód jest przeznaczany na Papieskie Dzieło Tysiąclecia.

W poprzednim roku szkolnym

 • prowadziliśmy zbiórkę żywności w szkole dla ubogich mieszkańców gminy Tyczyn
 • w trakcie rekolekcji odbył się koncert charytatywny, z trakcie którego zbierane były pieniądze na pomoc dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych „Mieszko” w Rzeszowie. Za zebrane pieniądze zakupione zostały słodycze i inne artykuły, które dostarczyliśmy do placówki.
 • przeprowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na operację dla ciężko chorej Pani Marii. Uzyskana kwota została wpłacona na konto.
 • w czerwcu wraz z kilkoma uczennicami i księdzem odwiedziliśmy przewlekle chorą starszą, panią, byłego pracownika obsługi naszej szkoły, której dostarczaliśmy podstawowe zakupy.
 • zbieraliśmy środki pieniężne na terapię i wypoczynek dla dzieci niepełnosprawnych w Centrum Caritas w Budach Głogowskich oraz dla dzieci z Syberii
 • troje uczniów naszej szkoły uczestniczyło w XVIII Spotkaniu Młodych w Lednicy
 • prowadzimy zbiórkę makulatury i plastykowych butelek po napojach włączając się w ten sposób w ogólnopolską akcję budowania studni głębinowych w Sudanie.

Za dotychczasową pomoc dziękujemy naszym wolontariuszom, bo bez nich tego wszystkiego nie dalibyśmy rady zrobić.

Image29.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 153 dni
styczeń 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

 

 


wspia

 

    

 

 

 

 

  

 

 

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.