^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1268722
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
7346
436
17050
4741
25916
18592
1268722

20.11%
16.11%
3.58%
0.66%
0.39%
59.15%

Your IP:18.206.194.83

Gościmy online

Odwiedza nas 29 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

     Zakończyła się III edycja konkursu Policjanci w służbie historii organizowanego przez Komendę Główną Policji i Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie. Do udziału w konkursie zgłosiło się 102 zespoły z całej Polski. Jury wyłoniło 12 najlepszych drużyn, których członkowie otrzymali status laureatów. Wśród nich znalazło się 2 zespoły z LO w Tyczynie. Nasi uczniowie po raz kolejny okazali się najlepsi w Polsce i w nagrodę wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym, na trasie którego znajdą się: Białoruś, Rosja, Litwa i Łotwa. Nagrodzeni w tegorocznej edycji to: Beata Brożbar, Aleksandra Jacyk, Adrian Knap, Wiktor Lew, Zuzanna Matyasz i Dawid Stec.

     Konkurs Policjanci w służbie historii polega na wykonaniu trzech zadań: opracowanie biografii przedwojennego policjanta (uczestnicy mają za zadania znaleźć ciekawą postać, dotrzeć do świadków historii i niepublikowanych źródeł historycznych na jego temat), nakręcenie filmu o życiu wybranego bohatera oraz przeprowadzenie żywej lekcji historii w środowisku, która by przybliżyła tę postać wybranej grupie odbiorców. Efekty pracy naszych uczniów można obejrzeć na stronie internetowej konkursu lub w zakładce edukacja ogólnopolicyjna.

opiekun zespołów konkursowych
Małgorzata Sochacka

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 276 dni
wrzesień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.