^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1299724
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
129
3309
4421
6541
25448
31470
1299724

19.73%
17.29%
3.52%
0.66%
0.42%
58.38%

Your IP:3.209.80.87

Gościmy online

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476 Warning: strpos() expects parameter 1 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 473 Warning: explode() expects parameter 2 to be string, array given in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 474 Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /www/virtual/z/zs-tyczyn/htdocs/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 476

Pierwsze zajęcia w ramach projektu ,,Klasa penitencjarna”

     25 września uczniowie klas drugich oraz pierwszych d i c uczestniczyli w zajęciach inaugurujących cykl spotkań z funkcjonariuszami Zakładu Karnego w Rzeszowie w ramach realizowanego przez szkołę wspólnie z ZK projektu ,,Klasa penitencjarna". Młodzież poznała istotę i zasady funkcjonowania Służby Więziennej oraz jej zadania w oparciu o Ustawę o służbie więziennej, a następnie historię więziennictwa i współczesność. Uczniowie obejrzeli tematyczny film i prezentację oraz wystawę zatytułowaną ,,100 - lecie polskiego więziennictwa". Zajęcia teoretyczne prowadzili funkcjonariusze Zakładu Karnego w Rzeszowie kpt. Maciej Słysz i kpt. Szymon Adamski. W ramach zajęć praktycznych ćwiczono musztrę i przygotowanie ceremoniału uroczystości szkolnych. Szkolenie w galowym mundurze prowadził st. sierż. Dariusz Pociask, który reprezentuje Służbę Więzienną w poczcie sztandarowym podczas uroczystości państwowych w Warszawie. Zajęcia odbywać się będą cyklicznie co miesiąc. Następne spotkanie zaplanowano na 23 października, tym razem w Zakładzie Karnym w Rzeszowie.

XV Plener Kulturalny: „Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego”

      W dniach 17 – 18 września 2019 r. siedem uczennic wyróżniających się wynikami w nauce oraz zachowaniem z klas 2a i 2b Zespołu Szkół w Tyczynie wraz z opiekunem Panią Kingą Sozańską wzięło udział w XV Plenerze Kulturalnym: „Szlakiem Dziedzictwa Kulturowego", który został zorganizowanym przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie. Wycieczka miała charakter turystyczno – krajoznawczy. Uczestnicy zwiedzili, m.in.:
• Ruiny średniowiecznego Zamku Biskupów Krakowskich – Lipowiec,
• Skansen w Wygiełzowie,
• Renesansowy Zamek w Suchej Beskidzkiej,
• Kaplicę Konfederatów Barskich na Górze Jasień,
• Zamek Habsburgów w Żywcu,
• Stare Miasto w Żywcu,
• Muzeum Juliana Fałata w Bystrej,
• Dwa schrony bojowe „Wędrowiec" i „Waligóra" z okresu II wojny światowej w Węgierskiej Górce.

Podczas Pleneru młodzież uczestniczyła w niezapomnianej lekcji historii oraz zapoznała się ze środowiskiem geograficznym zwiedzanych terenów. Uczestnictwo w plenerze było nagrodą dla najlepszych uczniów ufundowaną przez Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

PIELGRZYMKA MATURZYSTÓW NA JASNĄ GÓRĘ

      Tradycyjnie na początku września odbywają się pielgrzymki klas maturalnych. Uczniowie klasy 3a pod opieką ks. Łukasza i pani Eweliny Radion uczestniczyli w dniu skupienia w Częstochowie dla młodzieży diecezji rzeszowskiej ze szkół powiatów rzeszowskigo, ropczycko-sędziszowskiego i strzyżowskiego. Młodzi wysłuchali konferencji prowadzonej przez ks. Michała Domasika i wzięli udział w Adoracji Najświętszego Sakramentu. Następnie uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczył ks. bp Edward Białogłowski oraz modlitwie różańcowowej. Wypraszali dla siebie pomyślność w egzaminie dojrzałości oraz prosili o światło Ducha Świętego w wyborze drogi życiowej.

DSC02933.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 244 dni
październik 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

 

policja podkar

logo-sluzba s

 

  policja w sluzbie

 ipn

Logo WSPIA s

 

    

 

 

 

 

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.