^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1169940
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
101
368
1435
3081
14260
21782
1169940

21.78%
14.38%
3.67%
0.69%
0.40%
59.08%

Your IP:3.80.128.196

Gościmy online

Odwiedza nas 42 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

POWIATOWE INDYWIDUALNO DRUŻYNOWE BIEGI PRZEŁAJOWE na stadionie Resovii 1.04.2019

W dniu 1 kwietnia 2019 roku na stadionie Resovii odbyła się powiatowa „Licealiada” w indywidualno-drużynowych biegach przełajowych. Dziewczęta w składzie: Kamińska Monika, Jarema Aleksandra, Jarema Martyna, Ożóg Gabriela drużynowo zajęły III miejsce. Chłopcy w składzie: Łowczyk Robert, Pietrucha Dawid, Stec Dawid, Tłuczek Patryk również drużynowo zajęli III miejsce. Gratulujemy!


Opiekunem biegaczy był nauczyciel wychowania fizycznego pani Sylwia Niemiec

POLICYJNY TOR PRZESZKÓD W ZESPOLE SZKÓŁ W TYCZYNIE 10.04.2018

Dnia 19 marca 2019r. w hali sportowej w Gimnazjum w Tyczynie odbył się sprawnościowy tor przeszkód, który został specjalnie przygotowany dla uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie. Jego celem było zweryfikowanie sprawności fizycznej każdego zainteresowanego ucznia. Test polegał na pokonaniu w określonym czasie (1:41,00) toru składającego się z następujących elementów: ósemki, przewrotów na materacu, przeniesieniu manekina, przeskoki przez płotki, rzuty piłką lekarską, brzuszki z piłką lekarską przy drabince, przeskoki przez skrzynię i bieg wahadłowy. Uczniowie mogli w ten sposób sprawdzić swoją sprawność fizyczną oraz poznać jeden z jeden z elementów zaliczeniowych w staraniach o przyjęcie do pracy w policji, którym właśnie jest pokonanie wyżej wymienionego toru.

Czytaj więcej...

KLASY PIERWSZE w SZKOLE POLICJI i w KWP w KATOWICACH

2 kwietnia uczniowie klas pierwszych gościli w Szkole Policji w Katowicach. Podczas wizyty poznali zasady funkcjonowania Szkoły oraz uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez funkcjonariuszy – wykładowców i instruktorów. Były to zajęcia z zakresu udzielania pierwszej pomocy w wypadkach drogowych i transportu rannego, zajęcia z kryminalistyki dotyczące badania śladów osmologicznych (zapachowych), zajęcia z ruchu drogowego. Uczniowie zobaczyli miasteczko symulacyjne, gdzie odbywający szkolenia policjanci ćwiczą sytuacje interwencji policyjnych. Mogli także obserwować takie zajęcia praktyczne. Następnie młodzież udała się do największej w Europie Komendy Wojewódzkiej Policji. Na jej dziedzińcu znajduje się pomnik poległych policjantów II Rzeczypospolitej. Uczniowie zapalili znicze i oddali hołd. Zwiedzili także mieszcząca się w budynku Komendy salę pamięci, gdzie zgromadzone zostały eksponaty z wiązane z historią Policji Państwowej w II RP.

Inauguracja w Zespole Szkół w Tyczynie ogólnopolskiej kampanii edukacyjno – profilaktycznej pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”

2 kwietnia 2019r. odbyła się w Zespole Szkół w Tyczynie wojewódzka inauguracja kampanii edukacyjno – profilaktycznej pt. „Narkotyki i dopalacze zabijają”. Koordynatorem tego wydarzenia była Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie. Hasło kampanii to: „Szkoda Ciebie na takie patoklimaty”. Ta ogólnopolska kampania, która rusza we wszystkich jednostkach Policji organizowana jest przez MSWiA w ramach „Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka”.

Czytaj więcej...

PODKARPACKA MŁODZIEŻOWA AKADEMIA PRAWA I BEZPIECZEŃSTWA.

W styczniu br. rozpoczęły się zajęcia w ramach PMAPiB. Obecną IV edycją Akademii kieruje gen. Józef Gdański- wykładowca WSPiA, były komendant wojewódzki policji na Podkarpaciu oraz w woj. warmińsko-mazurskim. Edycja ta ma szczególny wymiar, ponieważ jest to też pierwszy rok funkcjonowania w ramach trzyletniego projektu, na który WSPiA otrzymała dotację pochodzącą z Europejskiego Funduszu Społecznego (POWER 2014-2020), który jest wdrażany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Liceum ogólnokształcące w Tyczynie jako jedna z 10 szkół Podkarpacia została zakwalifikowana do realizacji tego projektu.

Czytaj więcej...

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNE

W dniach 25-26 marca odbyły się coroczne ćwiczenia duchowe. W pierwszym dniu wysłuchaliśmy pani Eweliny Przypek, która dała wzruszające świadectwo o ciężkiej chorobie swojej córki Weroniki i jej cudownym powrocie do zdrowia. Mówiła także o wielkiej sile modlitwy i zawierzeniu Panu Bogu. Drugiego dnia prowadzący rekolekcje ks. Mateusz Mądro mówił o potrzebie zrobienia Bogu przestrzeni. Ta przestrzeń to czas i miejsce, w którym chcemy się spotkać z Bogiem na modlitwie

Image10.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 57 dni
kwiecień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.