^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1118811
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
61
557
618
3117
9338
21665
1118811

22.75%
13.36%
3.75%
0.70%
0.30%
59.14%

Your IP:54.235.55.253

Gościmy online

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wnioski o przyjęcie do szkoły

 

 

Wniosek o przyjęcie do szkoły dla absolwenta Gimnazjum

 

pdf

 

Wniosek o przyjęcie do szkoły dla absolwenta Szkoły Podstawowej

 

pdf

 

Warsztaty prawne dla uczniów Zespołu Szkół w Tyczynie

18 i 24 stycznia 2019r. w Zespole Szkół w Tyczynie odbyły się warsztaty prawne dla uczniów. Przeprowadził je Pan Karol Grześkiewicz, prawnik z Kancelarii Radcy Prawnego Magdalena Grześkiewicz.
Na szkoleniu omawiane były następujące zagadnienia:
• odpowiedzialne poruszanie się w sieci,
• nielegalne ściąganie plików z sieci;

Czytaj więcej...

Alicja Grabiec z klasy 2A - stypendystką Prezesa Rady Ministrów

W dniu 19 grudnia 2018r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczystość wręczenia uczniom stypendiów Prezesa Rady Ministrów uczniom województwa podkarpackiego. Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom szkoły maturalnej, którzy otrzymali promocję z wyróżnieniem i uzyskali najwyższą średnią ocen w swojej szkole. Nasza uczennica Alicja Grabiec z klasy 2A odebrała dyplom z rąk Wojewody Podkarpackiego Pani Ewy Leniart. Wyróżnionym uczniom pogratulowały także Pani Lucyna Podhalicz Wicewojewoda Podkarpacki i Pani Małgorzata Rauch Podkarpacki Kurator Oświaty. I my, cała społeczność Zespołu Szkół w Tyczynie, serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Rejonowa Licealiada w piłce siatkowej dziewcząt – V LO w Rzeszowie, 24.01.2019

    W dniu 24 stycznia 2019 r. w hali sportowej V LO w Rzeszowie odbyły się w ramach Licealiady, rejonowe zawody sportowe w piłce siatkowej dziewcząt. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Małek Alicja (kapitan), Jarema Aleksandra, Łuc Patrycja, Brożbar Beata, Grygiel Karolina, Karaś Marzena, Masełek Katarzyna, Brodzicka Sabina, Łonyszyn Anna zajęła III miejsce. Opiekunem młodzieży była Sylwia Niemiec.

Drużynie dziewcząt i opiekunowi gratulujemy!!!!!

Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców w ZSZ w Dynowie.

19 grudnia 2018r. w sali gimnastycznej ZSZ w Dynowie odbyła się Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Drużyna naszej szkoły w składzie: Bomba Paweł, Dudek Przemysław, Furman Dominik, Głowacz Bartosz, Hajduk Adrian, Rogalski Adrian, Szlęzak Arkadiusz, Szymla Mateusz, Tłuczek Patryk, po zaciętej walce zdobyła III miejsce. Opiekunem młodzieży była Sylwia Niemiec.

Drużynie chłopców i opiekunowi gratulujemy!!!!!

Siatkarki ZS Tyczyn po raz drugi z rzędu mistrzyniami powiatu rzeszowskiego !!!

W dniu 18 grudnia.2018r. na hali sportowej w Błażowej odbyły się w ramach Licealiady zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. Wystartowało 6 drużyn (ZS Tyczyn, LO Dynów, ZS Kamień, ZSsZ Dynów, LO Błażowa i ZSTW Trzciana). Zgłoszone szkoły grały w 2 grupach. Dwie drużyny z każdej grupy przechodziły dalej i grały „na krzyż".
Naszym dziewczynom udało się wyjść z grupy, mimo iż przegrałyśmy z LO Błażową.

Czytaj więcej...

Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym – gry drużynowe – MOSiR Nowa Sarzyna 11.12.2018

W dniu 11 grudnia 2018 r. w hali sportowej MOSiR- u w Nowej Sarzynie odbyły się w ramach Licealiady, rejonowe zawody sportowe w tenisie stołowym- gry drużynowe. W zawodach tych brały udział szkoły z powiatów: Rzeszów gr., rzeszowskiego, łańcuckiego, leżajskiego. Nasza drużyna dziewcząt w składzie: Grabiec Alicja, Jarema Martyna, Hetman Anna zajęły III miejsce, drużyna chłopców w składzie: Bazan Kamil, Łowczyk Robert, Ossoliński Erwin zajęli 7 miejsce. Opiekunem drużyny była p. Sylwia Niemiec.

Młodzieży i opiekunowi serdecznie gratulujemy!!!!!

DSC02982.jpg

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 122 dni
luty 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.