^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1216472
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
148
440
994
4113
9791
16407
1216472

20.96%
15.15%
3.65%
0.68%
0.40%
59.17%

Your IP:54.161.118.57

Gościmy online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

NASI UCZNIOWIE LAUREATAMI OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU

     Zakończyła się III edycja konkursu Policjanci w służbie historii organizowanego przez Komendę Główną Policji i Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie. Do udziału w konkursie zgłosiło się 102 zespoły z całej Polski. Jury wyłoniło 12 najlepszych drużyn, których członkowie otrzymali status laureatów. Wśród nich znalazło się 2 zespoły z LO w Tyczynie. Nasi uczniowie po raz kolejny okazali się najlepsi w Polsce i w nagrodę wezmą udział w wyjeździe edukacyjnym, na trasie którego znajdą się: Białoruś, Rosja, Litwa i Łotwa. Nagrodzeni w tegorocznej edycji to: Beata Brożbar, Aleksandra Jacyk, Adrian Knap, Wiktor Lew, Zuzanna Matyasz i Dawid Stec.

Czytaj więcej...

Komunikat dla maturzystów

Informujemy, że świadectwa dojrzałości wydawane są
w sekretariacie Zespołu 
Szkół w Tyczynie
od 4 lipca 2019 r., w godz. 9.00 - 15.00.

WIELKI SUKCES NASZYCH UCZNIÓW W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE HISTORYCZNYM

      3 czerwca w Instytucie Pamięci Narodowej w Warszawie odbył się pierwszy finał ogólnopolskiego konkursu historycznego „O tym nie można zapomnieć...”. Zespół reprezentujący LO w Tyczynie, w składzie: Anna Wilk, Karolina Kogut i Mateusz Szymla, zajął I miejsce. Ten wspaniały sukces był wynikiem kilkumiesięcznej pracy polegającej m.in. na opracowaniu relacji świadka historii, przygotowaniu rekonstrukcji historycznej oraz zgromadzeniu źródeł związanych z tematem konkursu. Nasi uczniowie na bohaterkę swojej notacji wybrali Panią Irenę Górską, córkę przedwojennego policjanta, która w 1940 roku wraz z matką i bratem została deportowana do Kazachstanu. Wielka historia, która wkroczyła w jej życie stała się motywem przewodnim pracy konkursowej. Gratuluję uczniom kreatywności, dzięki której powstał świetny film oraz wytrwałości w doskonaleniu warsztatu pracy historyka.

 

opiekun zespołu konkursowego
Małgorzata Sochacka

Sukces Marzeny

Uczennica klasy 1 A Marzena Karaś zdobyła I miejsce w konkursie "Piękno naszej Ziemi Tyczyńskiej" w kategorii album zorganizowanym przez Towarzystwo Miłośników Ziemi Tyczyńskiej. Serdecznie gratulujemy :-)

WYCIECZKA W GÓRY ŚWIĘTOKRZYSKIE

     5 i 6 czerwca uczniowie z klasy 1A odwiedzali ciekawe miejsca Gór Świętokrzyskich. Rozpoczęliśmy od zwiedzania ruin zamku w Chęcinach. Z wieży podziwialiśmy piękną okolicę. Drugim przystankiem był Oblęgorek i muzeum Henryka Sienkiewicza. W urokliwym pałacyku widzieliśmy liczne pamiątki po wielkim pisarzu. Następnie wstąpiliśmy do Bartka (chodzi oczywiście o Dąb Bartek w Zagnańsku).
I ruszyliśmy (z niespodziewanym krótkim postojem na kieleckim torze wyścigowym !!!) do Kielc, gdzie spacerowaliśmy w kamieniołomie Kadzielnia i w centrum miasta. Na chwilkę przysiedliśmy obok dzika.
W drodze na nocleg zaglądnęliśmy jeszcze do Szklanego Domu i dworku Żeromskiego w Ciekotach.

Czytaj więcej...

Image8.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
lipiec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.