^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1235582
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
235
626
2602
3979
11368
17533
1235582

20.64%
15.30%
3.63%
0.67%
0.40%
59.36%

Your IP:3.83.192.109

Gościmy online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

ŚLADEM NASZYCH ABSOLWENTÓW - tym razem na K2 z Maciejem Bedrejczukiem, uczestnikiem Narodowej Zimowej Wyprawy

     W styczniu 2018 roku wyruszyła Narodowa Zimowa Wyprawa na K2 pod kierownictwem wybitnego himalaisty pana Krzysztofa Wielickiego. Całe przedsięwzięcie jest częścią projektu Polski Himalaizm Zimowy 2016-2020 im. Artura Hajzera. W ekspedycji bierze udział absolwent tyczyńskiego liceum pan Maciej Bedrejczuk. Celem wyprawy jest zdobycie drugiej pod względem wielkości oraz jedynej góry o wysokości przekraczającej 8000 m.n.p.m. nie zdobytej zimą, czyli K2. Aktualnie większość uczestników wyprawy znajduje się w Pakistanie w bazie na wysokości 5100 m.n.p.m., oprócz pana Jarosława Botora który opuścił wyprawę z powodów osobistych.

Aktualnie trwają przygotowania do ataku szczytowego, czyli dnia, w którym paru wybranych himalaistów będzie zdobywać wierzchołek. Polegają one na założeniu paru obozów na wyznaczonych wysokościach oraz oporęczowania drogi, czyli założenia w najtrudniejszych miejscach trasy lin pomagających przy wnoszeniu sprzętu do góry. Obozy położonej wyżej od bazy składają się z jednego bądź paru namiotów, w których magazynuje się rzeczy potrzebne w ataku szczytowym. Aktualnie najwyższy założony obóz występuje na wysokości 6300 m.n.p.m. W trakcie trwania wyprawy doszło do wypadku na Nanga Parbat, do którego z pomocą poleciała czwórka himalaistów: Adam Bielecki, Denis Urubko, Piotr Tomala oraz Jarosław Botor. Podczas akcji ratunkowej sprowadzili do bazy panią Elisabeth Revol, lecz na wysokości 7300 m.n.p.m został pan Tomasz Mackiewicz, którego z powodu jego bardzo ciężkiego stanu i załamania pogody nie udało się uratować.

 

Radosław Trzyna

3a LO

 

 

Zdjęcia:

K2 ekipa : https://wspinanie.pl/2017/12/k2dlapolakow-rusza-wyprawa/

K2 góra: http://zabakcylowani.pl/k2dlapolakow-wspieramy-narodowa-zimowa-wyprawe-k2/

Image3.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 62 dni
sierpień 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.