^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1216452
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
128
440
974
4113
9771
16407
1216452

20.96%
15.15%
3.65%
0.68%
0.40%
59.17%

Your IP:54.161.118.57

Gościmy online

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

Wyjście do WDK w Rzeszowie na spektakl Sławomira Mrożka pt. „Tango”

Dnia 19 lutego 2018 r. odbyło się wyjście do Wojewódzkiego Domu Kultury w Rzeszowie, gdzie obejrzeliśmy dramat Sławomira Mrożka pt. „Tango” w reżyserii Piotra Cyrwusa. Spektakl został odegrany przez aktorów Teatru Ludowego z Krakowa, którzy dokładnie przedstawili historię bohaterów z utworu.

Akcja dramatu rozgrywa się w domu Stomila. Utwór opowiada o konflikcie pokoleń we współczesnym społeczeństwie, ścieraniu się konformizmu, anarchii i entropii z formalizmem. Autor szuka także odpowiedzi na pytanie o znaczenie i miejsce intelektualisty w niesprzyjającym środowisku. Dramat zakończył się symbolicznym tangiem  - tańcem wywodzącym się z Argentyny i długo zakazanym w Europie. Cały utwór zawiera zarówno sceny zabawne, humorystyczne jak i tragiczne. Powstaniu utworu towarzyszyły polityczne komentarze i interpretacje.

Po zakończonym przedstawieniu obdarzyliśmy aktorów gromkimi brawami. Wszystkim uczniom widowisko bardzo się podobało i z pewnością przyswojona treść zaowocuje przy omawianiu tej lektury. Całe wyjście zainicjowała Pani Małgorzata Budzisz za co serdecznie dziękujemy.

Z .Wójtowicz kl. 3a

Image9.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
lipiec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.