^W górę
 • 1 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Liceum Ogólnokształcące z elementami edukacji ogólnopolicyjnej we współpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. Zajęcia teoretyczne prowadzone przez wykładowców wyższych uczelni, doświadczonych pracowników Policji i innych służb mundurowych oraz zajęcia praktyczne (w tym sporty walki), z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.
 • 2 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia z technik samoobrony – poznanie metod obezwładniania. *Zajęcia w Komendzie Głównej Policji w Warszawie.
 • 3 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  Możliwość rozwijania swoich zainteresowań poprzez działalność w Związku Strzeleckim „Strzelec” – zajęcia teoretyczne i praktyczne (m.in. musztra, maskowanie, zajęcia w terenie – udział w uroczystościach okolicznościowych jako reprezentacja szkoły w poczcie sztandarowym, jako służby porządkowe.
 • 4 OFERTA EDUKACYJNA ZAJĘĆ DODATKOWYCH - NOWOŚCI!!!
  *Zajęcia sportowe w ramach przygotowania do testu sprawnościowego – „Policyjny Tor Przeszkód”, przez który musi przejść każdy kandydat do pracy w Policji. *Wyjazdy do szkół policyjnych, m.in. obóz naukowy w Wyższej Szkole Policji w Szczytnie, wizyta w Szkole Policji w Katowicach.
 • 5 ZESPÓŁ SZKÓŁ W TYCZYNIE
  Zespół Szkół w Tyczynie w podejmowanych działaniach stara się uwzględniać potrzeby edukacyjne uczniów, wychodzić naprzeciw ich aspiracjom i oczekiwaniom. Celem szkoły jest przygotowanie młodzieży do aktywnego funkcjonowania we współczesnym świecie oraz wskazanie jej dalszych dróg rozwoju.
baner

TOP EDUK POLIC17 18

rekrutacja 2017/2018

top bezpol17 18

Jubileusz 70-lecia LO

Odwiedziło nas

1216434
Dzisiaj
Wczoraj
W tygodniu
Tydzień temu
W miesiącu
Miesiąc temu
Razem
110
440
956
4113
9753
16407
1216434

20.96%
15.15%
3.65%
0.68%
0.40%
59.17%

Your IP:54.161.118.57

Gościmy online

Odwiedza nas 12 gości oraz 0 użytkowników.

Jesteśmy na Facebook-u

plakat projektu

KONFERENCJA „Policja w służbie Niepodległej”

1 marca 2018 roku w LO w Tyczynie odbyła się konferencja „Policja w służbie Niepodległej”, której organizatorami była nasza szkoła, Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie oraz Starostwo Powiatowe w Rzeszowie.

Zainaugurowaliśmy w ten sposób obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, nawiązując jednocześnie do przypadającej za rok 100 rocznicy utworzenia Policji Państwowej. Konferencji towarzyszył wernisaż fotografii historycznej.

Pałacowe wnętrza wypełnili goście: przedstawiciele władz samorządowych, władz województwa podkarpackiego i sejmiku wojewódzkiego, przedstawiciele władz gminnych oraz instytucji oświatowych i kulturalnych z Tyczyna, funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie oraz wszystkich komend powiatowych Policji z Podkarpacia, byli także przedstawiciele innych służb mundurowych, Instytutu Pamięci Narodowej oraz Komendy Głównej Policji.

Zaproszonych gości powitała Dyrektor Zespołu Szkół w Tyczynie Dorota Tarańska-Klęsk, później głos zabrali współorganizatorzy konferencji – Starosta Rzeszowski Józef Jodłowski oraz Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie mł. insp. Henryk Moskwa.

Referaty przedstawiające rolę Policji Państwowej w II Rzeczpospolitej przedstawili mł. insp. Mariusz Skiba i dr Piotr Szopa. Jednym z punktów programu była prezentacja ogólnopolskiego konkursu „Policjanci w służbie historii”, którego laureatami zostali uczniowie LO w Tyczynie: Natalia Szewczyk, Mikołaj Hajduk i Arkadiusz Szlęzak.

    Konferencję zakończył program artystyczny przygotowany przez uczniów.

 

 
Image10.jpg

banner ZS

PLAKAT 001

filmy o szkole

Do wakacji pozostało 25 dni
lipiec 2019
ponwtośroczwpiąsobnie
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

 

policja podkar

 

  policja w sluzbie

 ipn

wspia

 

    

 

 

 

 

  

  

 

Zespół Szkół w Tyczynie. Utworzono dzięki Joomla.